projet1200_product_ltSlide thumbnail

features_3d_printing_and_you
cubepro_c

– تولید ماکت های سه بعدی از پروژه های ساختمانی
– تولید انواع فالب های صنعتی
– تولید انواع هدایای سفارشی با درج نام شخص یا متن مورد نظر
– تولید انواع اسباب بازی
– تولید انواع لوازم تزئینی سفارشی
jordan retro 11 تولید انواع دستبند ،انگشترو گردنبند به صورت سفارشی …
– تولید انواع مدل های آموزشی برای مدارس ،دانشگاه ها و مراکز آموزشی .

از Investition ساخت ابزارآلات ساده‌ی روزمره گرفته، تا تولید اعضای بدن انسان یا استفاده در صنایع فضایی‌، می‌توان روی چاپگرهای سه بعدی حساب کرد. اما آیا می‌دانید این فناوری نسبتا نوظهور، دقیقا چطور کار می‌کند؟ از کجا آمده و قرار است تا به oakley sunglasses for men کجا پیش رود؟
این فناوری ارزشمند در ابتدا، به دلیل قیمت بالا و فرایندهای پیچیده‌ای که با خود به همراه داشت، تنها در انحصار گروه کوچکی از تولید کنندگان بزرگ صنعتی علاقه‌مند قرار داشت. اما امروزه، با کاهش بها و افزایش میزان Cheap Jerseys دسترسی افراد، حتی تا سطح مصرف‌کنندگان شخصی و خانگی، چاپ سه‌بعدی این زمان را به لحظه‌ای تاریخی و عمیق در تاریخ صنعت بدل کرده و ابعاد این پدیده، هنوز حتی برای خود صنعت‌گران بزرگ و مراکز تحقیقاتی عظیم، مشخص و قابل پیش‌بینی نیست.
در پرینترهای سه بعدی مواد به صورت لایه به لایه در کنار هم Cheap Jordan Sale قرار گرفته و شکل مورد نظر را تشکیل می دهند.

برای استفاده از یک پرینتر سه بعدی، نخست به طرح شبیه سازی شده محصول مورد نظر نیاز داریم که از دو راه قابل تهیه است: اول استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی در کامپیوتر با فرمت STL یا سایر فرمت‌های پشتیبانی شده‌ی دیگر؛ دوم پویش (اسکن) سه بعدی یک جسم حقیقی با استفاده از لیزر یا دوربین‌های مجهز به عمق سنج مانند کینکت مایکروسافت. چاپگرهای جدید، تقریبا توانایی اجرای هر cheap jerseys طرحی را دارند. طراحی مدل‌های سه بعدی در کامپیوتر، بسته به پیچیدگی و گستردکی آن می‌تواند از چند دقیقه تا چند روز به طور بینجامد.

حتما بخوانید   پرینتر سه بعدی برای طراحان