projet1200_product_ltSlide thumbnail

features_3d_printing_and_you
cubepro_c

سلام خدمت همه خوانندگان و بازدید کنندگان سایت خرید پرینتر سه بعدی و اسکنر سه بعدی. امیدوارم تا امروز از مقالات آموزش Wholesale nfl Jerseys طراحی سه بعدی سایت ما استفاده بهینه کرده باشید. امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با سری مقالا جدید آموزش طراحی سه بعدی هم چنین چاپ قطعه با پرینتر سه بعدی و اسکنر سه بعدی. خب در مقالات قبلی سایت در مورد نرم افزار های پرینتر های سه بعدی کمی گفتگو داشتیم و خدمت تان عرض کردیم که برای هر کاربر چه نرم افزاری میتوانید برای طراحی های سه بعدی و چاپ های سه بعدی مفید باشد. امروز در ادامه این مقاله میخواهیم کمی در مورد تاریخچه پرینتر های سه بعدی و اینکه این پرینتر ها کلا از کجا شد که طراحی شدند و هم چنین انواع اسکنر سه بعدی در بازار ایران و جهان گفتگو داشته باشیم. خب با ما همراه باشید.

اولین بار در سال ۱۹۸۰ بود که تکنولوژی فن آوری سه بعدی ظهور کرد که در آن زمان اسمی که برای این تکنولو/زی گذاشتند نمونه گیری سریع نامیده شد. با این حرکت توانستند در آن زمان تکنولوژی فراهم کنند که بشود با روشی مناسب از نظر هزینه و کیفیت کار بتونن قطعه های مورد نظرشون رو در سریع ترین زمان ممکن آماده کنند. این تکنولوژی بسیار جالب و مفید برای بار اول توسط دکتر kodoma در همان سال ۱۹۸۰ که عرض کردم به ثبت رسید. با تمام این تفاسیر م تولید انواع دستگاه ها و پرینتر سه بعدی و اسکنر سه بعدی و با آزمایش ها و تست های مختلف در cheap Air Jordans زمینه های مختلف برای بار نخست در سال ۱۹۸۶ بود که ریشه های چاپ سه بعدی توسط پرینتر سه بعدی انجام شد. در آن زمان با استفاده از تکنولوژی دستگاهی بنام sla بود که چاپ های سه بعدی انجام می شد. اولین دستگاه چاپ sla در سال ۱۹۸۳ بود که توسط چارلز چاک هال اختراع شد.

برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ بود که به طور رسمی پرینتر سه بعدی و سیستم های چاپ سه بعدی معرفی شدند و این محصول شگفت انگیز در سال ۱۹۸۸ برای اولین بار به فروش رسید. هم چنین در سال ۱۹۸۷ بود که در یکی از دانشگاه های مطرح در جهان برای اولین باز دستگاه پخت با لیزر نیز توسط یکی از دانشجویان به ثبت رسید. بعد ها حدودا در سال ۱۹۸۹ بود که تکنولوژی fdm که مربوط به اسکنر سه بعدی و پرینتر سه بعدی است و در مقالات آتی سایت پازل توضیح خواهیم داد توسط اسکات کرامپ اختراع شد. و به Cheap Jerseys همین منوال پیش رفت تا در دهه ۱۹۹۰ و هم چنین اوایل دهه ۲۰۰۰ تکنولوژی طراحی های سه بعدی و چاپ سه بعدی پیشرفت داشت و روز به روز تکنولوژی های جدید تری اختراع و به بازار می آمدند که هنوز هم اختراعات جدید در زمینه پرینتر سه بعدی ادامه دارد و هر روز شاهد پیشرفت چشمگیری در این زمینه چاپ سه بعدی هستیم. کاربرد اسکنر سه بعدی امروزه در صنعت های مختلف به چشم میخورد که هر روز شاید شاهد محصولات بسیاری باشیم که توسط این اسکنر سه بعدی ساخته میشوند.

حتما بخوانید   پرینتر سه بعدی و دندانپزشکی

تیم پازل با داشتن تیم متخصص در زمینه شناخت طراحی سه بعدی در زمینه خرید پرینتر سه بعدی و هم چنین خرید اسکنر سه بعدی فعالیت دارد. در صورتی که شما نیز به یکی از این تکنولوژی های متحیر کننده نیاز دارید و تصمیم به خرید دستگاه چاپ سه بعدی Christmas دارید میتوانید با کارشناسان ما در شرکت پازل تماس گرفته و از آنها بخواهید در مورد محصولات پرینتر و اسکنر توضیحات لازم را به شما بدهند. تعرفه قیمت پرینتر و اسکنر سه بعدی در سایت با توجه به کیفیت محصول و کیفیت مواد مصرفی و هم چنین سرعت دستگاه ها و کاربرد های دیگر متفاوت خواهد بود. که کارشناسان فروش ما با داشتن اطلاعاتی از زمینه کاری شما و نیاز شما به اسکنر سه بعدی میتوانند شما را برای خرید بهترین محصول مرتبط با نیاز تان راهنمایی کنند. برای خرید میتوانید با آنها در تماس باشید.

خرید پرینتر سه بعدی

شما با خرید پرینتر سه بعدی باید ابزار کار این پرینتر ها را نیز تهیه کنید. برای چاپ کردن سه بعدی هر وسیله ای در تکنولوژی اسکنر سه بعدی ابزار ها و نرم افزار های مختلف در سطوح مختلف برای کاربران مبتدی تا حرفه ای وجود دارد که طراحی سه  بعدی را برای همه افراد آسان می کند. شما می توانید برای چاپ سه بعدی از نرم افزار های خاص چاپ سه بعدی استفاده کنید و یا هم چنین برای اسکن اشیای سه بعدی با اسکنر سه بعدی میتوانید از این نرم افزار ها کمک بگیرید.

در تکنولوژی پرینتر سه بعدی باید خیلی از موارد را بدانید. مثلا هر دستگاهی باید مواد اولیه مخصوص به خود را داشته باشد. هر دستگاهی تا یک ابعاد خاصی را می تواند چاپ کن. هر دستگاه پرینتر سه بعدی ممکن است تا یک دقت خاصی را بتوانید چاپ کند. مثلا بعضی از دستگاه ها تنها تا  میکرون دقت چاپ دارند و برخی دیگر تا  میکرون هم میتوانند چاپ کنند و کیفیت چاپ بالاتری دارند. برای مثال میتوانیم دستگاه پرینتر سه بعدی dlp را در نظر بگیریم. ماده اولیه این دستگاه رزین مایع میباشد که با استفاده cheap nhl jerseys از نور لیزر سپس سفت کردن لایه ها می توانند قطعات و اشیا را چاپ کنند.

حتما بخوانید   پرینتر پراجت ۳۰۰۰

پرینتر سه بعدی FDM

پرینتر سه بعدی fdm به طور معمول برای برنامه های مدل سازی و نمونه سازی استفاده می گردد. یکی از تکنولوژی های مورد استفاده برای چاپ سه بعدی می باشد. این دستگاه طراحی سه بعدی اشیا را به صورت لایه به لایه با رشته هایی از fake oakleys جنس پلاستکی پرینت خواهد کرد. در مطلب قبلی پرینتر سه بعدی fdm ذکر کدیمر که این نوع از دستگاه در سال ۱۹۸۰ توسط اسکات کرامپ اختراع شد و در سال ۱۹۹۰ به صورت تجاری مورد استفاده قرار گرفت و بالاخره در سال ۲۰۱۱ بود که این دستگاه سر از خانه ها در آورد و به صورت خانگی مورد استفاده عموم قرار گرفت.

پرینتر سه بعدی DLP

در پرینتر های سه بعدی dlp از تکنولوژی پردازش نور برای چاپ سه بعدی استفاده میکنند که این نور توسط منبع نور dlp تهیه می شود. مواد اولیه برای این دستگاه نیز رزین پلیمری مایع میباشد. و کار طراحی و چاپ سه بعدی به این صورا است که شی چاپ شده به صورت لایه لایه با استفاده از نور پخته و آماده می شود. و تنها تفاوت آن با پرینتر سه بعدی قبلی در این است که پرینتر در این نوع از پرینتر ها به صورت معکوس و از سمت بالا به پایین انجام می شود.دقت و کیفیت دستگاه های dlp بسیار بالاتر از نوع fdm است و به این دلیل که دارای رزولوشن بالا است در مصارف پزشکی و طلا سازی و نمونه سازی دقیق و ریز کاربرد بیشتری دارد.

برای خرید اسکنر سه بعدی و دریافت تعرفه انواع پرینتر ها و اسکنر ها می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

حتما بخوانید   ساخت مجسمه از صورت شما ۲

پرینت سه بعدی SLA

این نوع پرینتر ها نیز مانند نوع قبلی از مواد مایع رزین پلیمری استفاده میکنند اما غلظت آن کمتر است.رزین با غلظت بالا که در دستگاه های پرینتر سه بعدی dlp استفاده می شود را میتوان در این دستگاه ها نیز استفاده کرد اما بهتر است با غلظت کمتر مورد استفاده قرار بگیرد. در این دستگاه ها یک لیزر uv مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان منبع نور آن و طریقه ساخت آن مانند دستگاه پرینتر fdm است. این پرینتر سه بعدی نیز رزولوشن بالاتری دارد و در کارهای پزشکی و طلا سازی از آن استفاده می شود.

پرینتر سه بعدی SLS

مواد اولیه این نوع دستگاه ها پودر و به طور معمول فلز می باشد. و منبع نور آن لیزر میباشد.این دستگاه پرینتر سه بعدی با متصل کردن پودر ها به هم میتواند ماده و قطعه را تولید کند. از این دستگاه در ابعاد بزرگش در کار های نظامی و موارد خاص پزشکی استفاده می شود.

امیدوارم که از این مطلب سایت خرید اسکنر سه بعدی نهایت استفاده را کرده باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *